Ogłoszenie

Wszystkich gości gorąco zapraszamy do rejestrowania się! Przy wprowadzaniu kodu rejestracyjnego proszę pamiętać o pisanie WIELKIMI literami.

#1 Fri-11-10 08:18:33

 Deoner

Admin

28649008
Zarejestrowany: Fri-10-10
Posty: 182
Ksywka: Knopi
Płeć: M

"Gry" na forum

Chcę wam przedstawić małą propozycję. Na forum rozgrywalibyśmy np. ligę w fifie. Każdy chętny wybiera drużynę, a Admin danej gry rozlosuje go itp. Oczywiście jedynie komputer będzie grał. Będzie można obstawiać zakłady itp. Za wygranie zakładu będzie można otrzymać podwojoną liczbę zastawionych punktów*. Każdy będzie miał ich na początku 20. Po zebraniu 50 Admin Gry zgłasza to Adminowi lub Moderatorowi, a on w nagrodę przyznaje mu +1 Główny pkt. Oczywiście grą nie musi być tylko Fifa. Mogą być inne dyscypliny sportu.Admina takiej gry będziemy nazywać MG [tzn. Mistrz Gry], żeby było łatwiej. Najłatwiej będzie założyć o tym osobny dział, ale nie wiem, jak się będzie nazywał.Mam jeszcze pewną propozycję, a mianowicie staranie się nagrywać te mecze. Potem gdzieś wrzucić i dać na forum. Każdy wtedy by widział, czy to nie zmyła.

P.S.: Proszę o link takiej strony.

*Zielony "Upomnik" ma na celu przypomnienie mi o zdaniu:

Za wygranie zakładu będzie można otrzymać podwojoną liczbę zastawionych punktów*.

Każdy gracz zgłoszony w jakiejkolwiek Grze, MG zgłasza mi to, a ja w "Notce Admina" Przypisuje mu ilość pkt. Każda zmiana pkt. będzie odnotowana. MG zgłosi mi ją jak najszybciej. Jeżeli chodzi o Regulamin Gier i Zakładów, to przedstawię go bezpośrednio, jako Przyklejony, Zamknięty Wątek. Będzie też lista "zawodników" i ich punkty. Będzie to "Tabela Ligowa", z pkt. za wszystkie zdobyte, a także stracone pkt. w Grach. Ostatniego Dnia Miesiąca wybierany jest "Sportowiec Miesiąca". Dostanie on +1 pkt., a także prawo noszenia Cienkiej Sygnatury z Napisem "Sportowiec Miesiąca ...". W miejscu "..." będzie nazwa miesiąca. Pod koniec roku będzie wybierany Sportowiec Roku. Będzie wybierana pierwsza piątka, która wyjdzie z połączenia wszystkich pkt. Potem ja wystawiam Ankietę z ich nickami, a wy głosujecie, który zostanie Sportowcem Roku! Taki ktoś otrzyma nagrodę niespodziankę!

Mam nadzieję, że spodobał Ci się mój pomysł. Czekam na opinię.

pzdr
Deoner


Ho, Ho, Ho! Wesołych Świąt!
Życzy Admin z całą Ekipą!

Offline

 

#2 Fri-11-10 08:36:36

AllowHTML

MOD

Zarejestrowany: Mon-11-10
Posty: 27

Re: "Gry" na forum

Ja jestem za. Bardzo mi się pomysł podoba. Coś nowego, a tego jeszcze nie było!

PS: Dzięki za Moda

Offline

 

#3 Fri-11-10 09:06:13

Detergent

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: Mon-11-10
Posty: 5

Re: "Gry" na forum

Mi także się podoba. Urozmaiciłby troszkę to forum. Stałoby się odmienne

Offline

 

#4 Sat-11-10 10:49:06

 Deoner

Admin

28649008
Zarejestrowany: Fri-10-10
Posty: 182
Ksywka: Knopi
Płeć: M

Re: "Gry" na forum

Dzięki za wsparcie. Może opracuję jeszcze jakieś bonusy!


Ho, Ho, Ho! Wesołych Świąt!
Życzy Admin z całą Ekipą!

Offline

 

#5 Sat-11-10 02:35:59

XMaster

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: Mon-11-10
Posty: 4

Re: "Gry" na forum

Robić to. Choćby zaraz!

Offline

 

#6 Sat-11-10 02:46:10

 Deoner

Admin

28649008
Zarejestrowany: Fri-10-10
Posty: 182
Ksywka: Knopi
Płeć: M

Re: "Gry" na forum

XMaster napisał:

Robić to. Choćby zaraz!

Dobrze! W takim razie biorę się do pracy!


Ho, Ho, Ho! Wesołych Świąt!
Życzy Admin z całą Ekipą!

Offline

 
Trwa Konkurs na Logo Dest-LG! Szczegóły w temacie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bloodcraft.pun.pl www.managernba.pun.pl www.radiointernetowe.pun.pl www.bud09.pun.pl www.pno-rajders.pun.pl