Ogłoszenie

Wszystkich gości gorąco zapraszamy do rejestrowania się! Przy wprowadzaniu kodu rejestracyjnego proszę pamiętać o pisanie WIELKIMI literami.

#1 Mon-10-10 07:35:01

 Deoner

Admin

28649008
Zarejestrowany: Fri-10-10
Posty: 182
Ksywka: Knopi
Płeć: M

Smoki Nightwood

osobiście polecam wszystkim użytkownikom grę www.Smoki.nightwood.net Przygarnia się w niej skocze jajo, karmi, szkoli się smoka - walczy sie nim i ogólnie jest fajna zabawa! Polecam


Ho, Ho, Ho! Wesołych Świąt!
Życzy Admin z całą Ekipą!

Offline

 

#2 Thu-10-10 06:16:47

 Kuczko

Bywalec

4178339
Skąd: Bytów
Zarejestrowany: Thu-10-10
Posty: 107
WWW

Re: Smoki Nightwood

Też polecam "Smoki Nightwood", chciałem dodać, że można tam jeszcze rozmawiać przez Skoutbox ogólnie, handlować wieloma różnymi przedmiotami (ciągle się pojawiają) i można pomocować, lub być spomocowanym Od siebię chcę polecić grę Glory-War http://www.glory-wars.net/ Około miesiąca temu zostasł stworzony Polski serwer. Gra podobna do Holy-War (którą też polecam) tylko w Glory nie można plądrować, ale moim zdaniem jest lepsza Wcielasz się tam w kolesia któremu wybierasz wygląd i rodzaj mag, rycerz lub łucznik.

Ostatnio edytowany przez Kuczko (Fri-10-10 06:21:03)


Eminem, Lil Wayne, HG Na zawsze!!!
Oby tego forum nie dopadły Ne0 i trolle
HG-Droga         Lil Wayne ft Eminem-Drop the world/No Love

Offline

 

#3 Sat-10-10 10:08:51

 Spirit

Użytkownik

17874354
Zarejestrowany: Fri-10-10
Posty: 23

Re: Smoki Nightwood

Ja gram w Smoki Nightwood, jestem tam od roku i szczerze polecam, tak to nie mam żadnych innyh gier linkowych ale fajna jest.Holy-War gram a raczej grałem bo nie mam czasu na ciągłe "tuningowanie" mojej postaci, jeśli mogę się spytać...Kuczko, zgodzisz się znowu urlopować moją postać?


Posłuchaj prawdziwej muzyki, wybij jakimś żelaznym młotkiem sobie z głowy jakiegioś Slayera albo Behemotha.

Offline

 

#4 Wed-11-10 09:38:31

 filipo146

MOD

Zarejestrowany: Sat-10-10
Posty: 138

Re: Smoki Nightwood

Ja też gram w Smoki Nightwood. Bardzo ciekawa gra. Gram w nią już od 2 lat z małą przerwą.


,,JESTEM KTÓRY JESTEM''  (dla przyjaciół Filip)

Offline

 
Trwa Konkurs na Logo Dest-LG! Szczegóły w temacie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nl2-godmt2.pun.pl www.generally.pun.pl www.asinusaaurei.pun.pl www.pkbud10.pun.pl www.the-sims-forum-fotostory.pun.pl